Задужење наставника
Школска 2023/2024.
Руководиоци одељенских већа:
Први разред – Предраг Рађеновић
Други разред – Жаклина Јовановић Ференђан
Трећи разред – Боса Раданић
Четврти разред – Јелена Којић Павловић
Пети разред – Драгана Пешић Крстић
Шести разред – Тамара Станојевић
Седми разред – Марија Васовић
Осми разред – Лидија Стевановић
Руководиоци стручних већа за област предмета:
Стручно веће наставника разредне наставе – Жељка Борјан
Стручно веће наставника српског језика – Невена Антић
Стручно веће наставника страних језика – Лидија Стефановић
Стручно веће наставника историје и географије – Рада Димитријевић
Стручно веће наставника математике, физике и информатике – Јелена Павловић
Стручно веће наставника биологије и хемије – Беба Угреновић
Стручно веће наставника ликовне и музичке културе – Биљана Мицковић Миловановић
Стручно веће наставника техника и технологија – Денић Ненад
Стручно веће наставника физичкоги здравственог васпитања – Бојан Ћурувија
Руководиоци и чланови тимова и стручних актива:
Стручни актив за развојно планирање – Жељка Борјан
- Виолета Марковић,директор
- Бранка Мицковски, психолог
- Снежана Јојић, педагог
- Љиљана Недељковић
- Предраг Рађеновић
- Жељка Борјан
- Весна Срећковић
- Весна Петровић
- Горана Илић, 4-4, представник родитеља
Тим за самовредновање – Јелена Илић Томић
- Виолета Марковић, директор
- Снежана Јојић
- Бранка Мицковски
- Данка Радовић
- Тамара Станојевић
- Зорица Недељковић
- Јелена Павловић
- Денић Ненад
- Слађана Колунџић
- Рафет Дрековић, представник родитеља
Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања – Надица Стаменковић
- Виолета Марковић,директор
- Александра Хрехоровић,секретар
- Бранка Мицковски, психолог
- Снежана Јојић, педагог
- Светлана Маринковић, педагошки асистент
- Сузана Лештанин
- Горан Јелић
- Тања Цветановић
- Лидија Стефановић
- Наташа Љубеновић
- Марија Васовић
- Наташа Зубић
- Тамара Станковић
- Дара Урошевић, представник родитеља
Стручни актив за развој школског програма – Снежана Јојић
Стручни актив за развој школског програма чине руководиоци одељенских већа и Јелена Кнежевић, представник родитеља
Тим за инклузивно образовање – Бранка Мицковски, психолог
- Санијела Перовић
- Сања Ромчевић
- Душица Павловић
- Бојан Ћурувија
- Сања Пантелић
- Невена Ђукић
- Светлана Маринковић, педагошки асистент
- Александра Младић 8-4, представник родитеља
Педагошки колегијум – Виолета Марковић, директор
Педагошки колегијум чине руководиоци стручних већа за област предмета и руководиоци одељенских већа.
Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва – Биљана Ковачић
- Славица Ђачић
- Драгана Пешић Крстић
- Биљана Ковачић
- Бранко Милошевић
- Стеван Ференђан Јовановић
- Жаклина Јовановић Ференђан
- Јелена Војиновић, 6-4, представник родитеља
Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе – Биљна Мицковић Миловановић
- Виолета Марковић, директор
- Боса Раданић
- Биљана Мицковић Миловановић
- Марина Стефановић
- Весна Зујаловић
- Предраг Петровић
- Срђан Божић 2-3, представник родитеља
Тим за професионални развој – Марија Павловић
- Марија Павловић
- Светлана Којић
- Јелена Којић Павловић
- Снежана Калац
- Марко Михаиловић
- Иван Крантић 6-5, представник родитеља
Тим за професионалну оријентацију ученика – Снежана Јојић
Тим за професионалну оријентацију чине одељењске старешине, Снежана Јојић, Бранка Мицковски и Ана Раденковић 3-2, представник родитељ
Тим за Кризне интервенције – Бранка Мицковски
- Виолета Марковић, директор
- Снежана Јојић
- Александра Хрехоровић
- Јармила Стевановић
- Снежана Стјепановић,7-1, представник родитеља
Остала задужења:
Сарадња са Црвеним крстом – Јасенка Трајковић
Пријатељи деце – Слађана Колунџић и Сања Ромчевић
Ученички парламент – Невена Антић
Координатор уписа у средњу школу – Саша Пеневски
Клуб Уједињених нација – Рада Димитријевић