Select Page

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ ОСВОЈИЛИ НАГРАДЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ТОКУ ШКОЛСКЕ 2022/2023.ГОД. (1-4.РАЗРЕДА)

Written By

admin

Date

May 29, 2023

1.“ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО“-Хуманитарна трка у организацији Црвеног крста општине Чукарица-15.10.2022.

Први разред:Христина Гајић (1/3)-бронзана медаља

Други разред:Максимилијан Ходиш и Дуња Нићић-бронзана медаља

Трећи разред:Никола Мартиновић (3/4) -златна медаља

2.Ликовни конкурс у организацији Црвеног крста Чукарица-„За сунчану јесен живота“-награду је добила:

Данка Думић-

3.Општинско такмичење из математике – ОШ „Мирослав Антић“-4.2.2023.

Трећи разред:Петар Досковић (3/1)-треће место

                           Михајло Милићевић (3/1)-треће место

                           Лена Андоноски (3/2)-треће место

                           Соња Крантић (3/1)-похвала

                           Ива Веселиновић (3/4)-похвала

Четврти разред:Илија Димитријевић (4/4)-прво место

                               Лана Атанацковић (4/4)-треће место

                               Милош Каровић (4/2)-треће место

                               Нађа Ристовић (4/4)-похвала

4.Математичко такмичење „Мислиша“- 9.3.2023.

Први разред:Лара Иванов (1/1) – похвала

                         Страхиња Стевановић (1/1)- похвала

                         Мартина Чолић (1/2)-похвала

Други разред:Никола Пенев (2/4) – треће место

                            Милица Зорић (2/4) – похвала

                            Страхиња Савић (2/2) – похвала

Трећи разред: Петар Досковић (3/1)-треће место

                            Михајло Милићевић (3/1)-треће место

                            Соња Крантић (3/1) – похвала

                            Вукашин Веселиновић (3/2) – похвала

                            Ђурђа Рацић (3/4) – похвала

5.Градско такмичење из математике – ОШ „Милена Павловић Барили“ – 18.3.2023.

Четврти разред:Илија Димитријевић (4/4) – прво место

6.Ликовни и литерарни конкурс у организацији Црвеног крста Чукарица „Крв живот значи“:

Трећи разред:Анђела Павловић (3/2)-друго место (литерарни рад)

                           Лена Андоноски (3/2)-друго место (литерарни рад)

                           Анастасија Ђокић(3/2)-друго место (литерарни рад)

                            Руководилац Стручног већа наставника разредне наставе 

                                                                Жељка Борјан