Select Page

Посета Хемијском факултету

Written By

admin

Date

Dec 29, 2022

Category

У суботу 24. 12. 2022.,  четири ученице седмог разреда Марија Филиповић, Ања Лукић, Теа Морина и Јована Ковачевић су са наставницом хемије Бебом Угреновић, посетиле Хемијски факултет у Београду на коме се одржавала манифестација „О коме? О чему? О хемији.“

            На факулетету ученице су посетиле Музеј хемије и обишле Збирку великана српске хемије, Учествовале су у интерактивним експериментима које су припремили студенти хемјског факултета и погледале Велики хемијски шоу „Борба леда и ватре“.

            Како је било на факултету можете погледати на сликама.

Повезане вести

Радионица илустрације ЦРТАМ КАКО ЈЕ НАПИСАНО
Радионица илустрације ЦРТАМ КАКО ЈЕ НАПИСАНО

Тема радионице је савладавање илустраторског задатка кроз ликовну обраду песме или приче неког од наших популарних писаца за децу. Група наших ученика 5,6. и 7.разреда у пратњи библиотекара школе,  је присуствовала радионици познатог илустратора Косте...