Обавештење о резултатима ликовно-литерарног конкурса „За сунчану јесен живота“

Apr 14, 2022

Црвени крст Чукарице сваке године организује ликовно-литерарни конкурс   „ За сунчану јесен живота“.  Ученици наше школе се радо одазивају и учествују у активностима Црвеног крста. Ове школске године, предали  смо велики број  ликовно – литерарних радова, у којима су ученици показали креативност и хуманост. На основу пристиглих резултата Црвеног крста Чукарице, награђени су радови следећих ученика:

Ликовни радови од првог до четвртог разреда

Прво место- Анђелија Божић, 2/1

Друго место- Ива Драгутиновић, 4/3

Литерарни радови од првог до четвртог разреда

Прво место- Кристина Шљивић, 3/3

Литерарни радови од петог до осмог разреда

Прво место- Данка Думић, 7/3

Друго место- Андреј Самарџић, 6/3

Награђеним ученицима су уручене дипломе  на  пријему, одржаном у Свечаној сали општине Чукарица.

Честитамо награђеним ученицима и захваљујемо се свим учесницима конкурса на прелепим радовима.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.