Обавештење о резултатима ликовно-литерарног конкурса „За сунчану јесен живота“

Apr 14, 2022

Црвени крст Чукарице сваке године организује ликовно-литерарни конкурс   „ За сунчану јесен живота“.  Ученици наше школе се радо одазивају и учествују у активностима Црвеног крста. Ове школске године, предали  смо велики број  ликовно – литерарних радова, у којима су ученици показали креативност и хуманост. На основу пристиглих резултата Црвеног крста Чукарице, награђени су радови следећих ученика:

Ликовни радови од првог до четвртог разреда

Прво место- Анђелија Божић, 2/1

Друго место- Ива Драгутиновић, 4/3

Литерарни радови од првог до четвртог разреда

Прво место- Кристина Шљивић, 3/3

Литерарни радови од петог до осмог разреда

Прво место- Данка Думић, 7/3

Друго место- Андреј Самарџић, 6/3

Награђеним ученицима су уручене дипломе  на  пријему, одржаном у Свечаној сали општине Чукарица.

Честитамо награђеним ученицима и захваљујемо се свим учесницима конкурса на прелепим радовима.

Tрка за срећније детињство

У суботу, 15.10.2022. године на Атлетском стадиону на Кошутњаку, одржана је хуманитарна трка под називом“ Трка за срећније детињство“, у организацији Црвеног крста, општине Чукарица. Учесници трке су били ученици свих основних  школа са општине Чукарица, од првог...