Извештај са Општинског такмичења у пружању Прве помоћи

May 14, 2024

Општинско такмичење у пружању Прве помоћи, одржано је 11.5.2024. године у Основној школи“ Ђорђе Крстић“. Такмичење је екипног карактера и учесвовало је девет екипа из основних  школа са општине Чукарица. Представници наше школе су се детаљно и озбиљно припремали у протеклом периоду. Захваљујући њиховом преданом ангажовању успели су да освоје прво место на општини Чукарица.

Чланови победничке екипе су:

Андреј Аризановић,8/4

Теодора Арсић, 7/4

Хана Марковић,7/4

Дуња Бојовић, 7/5

Јована Гаговић, 6/2

Анђелија Аризановић, 5/1

Честитамо победничкој екипи на постигнутим резултатима. Следе припреме  за  Градско такмичење.

Победничка екипа са волонтерима Црвеног крста и нашим бившим ученицама Дуњом Лаптошевић и Маријом Гаговић.

Извештај о награђеним радовима ученика на ликовно-литерарном конкурсу„ Крв живот значи“

Ликовно-литерарни конкурс“Крв живот значи“ реализован је током месеца априла у организацији Црвеног крста, општине Чукарица. Награђени су радови следећих ученика: Анђелија Божић, прво место, ликовни рад Вук Бошковић, друго место, литерарни рад Захваљујемо се свим...