Задужење наставника

Школска 2022/2023.

Руководиоци одељенских већа:

Први разред – Љиљана Недељковић

Други разред – Славица Ђачић

Трећи разред – Стеван Ференђан Јовановић

Четврти разред – Санијела Перовић

Пети разред – Тамара Станојевић

Шести разред – Марија Васовић

Седми разред – Лидија Стефановић

Осми разред – Драгана Пешић Крстић

Руководиоци стручних већа за област предмета:

 Стручно веће наставника разредне наставе – Жељка Борјан

Стручно веће наставника српског језика – Тамара Станковић

Стручно веће наставника страних језика – Јасенка

Стручно веће наставника историје и географије – Рада Димитријевић

Стручно веће наставника математике, физике и информатике – Јелена Павловић

Стручно веће наставника биологије и хемије – Весна Срећковић

Стручно веће наставника ликовне и музичке културе – Јармила Стевановић

Стручно веће наставника техничког и информатичког образовања – Вера Ћирић

Стручно веће наставника физичког васпитања – Марко Михаиловић

Руководиоци и чланови тимова и стручних актива:

Руководиоци и чланови тимова и стручних актива:

Стручни актив за развојно планирање – Жељка Борјан

  • Виолета Марковић,директор
  • Бранка Мицковски, психолог
  • Снежана Јојић, педагог
  • Љиљана Недељковић
  • Предраг Рађеновић
  • Жељка Борјан
  • Весна Срећковић
  • Горана Илић, 3-4, представник родитеља

Тим за самовредновање – Јелена Илић Томић

  • Виолета Марковић, директор
  • Славица Ђачић
  • Бранка Мицковски
  • Тања Цветановић
  • Бранко Милошевић
  • Сузана Лештанин
  • Јелена Павловић
  • Драгољуб Веселиновић
  • Мирјана Вуковић, представник родитеља

Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања – Надица Стаменковић

 

  • Виолета Марковић,директор
  • Александра Хрехоровић,секретар
  • Бранка Мицковски, психолог
  • Снежана Јојић, педагог
  • Светлана Маринковић, педагошки асистент
  • Марко Михаиловић
  • Бојан Ћурувија
  • Јована Шијакинић
  • Боса Раданић
  • Зорица Недељковић
  • Марина Стефановић
  • Невена Ђукић
  • Предраг Петровић
  • Тамара Божић, представник родитеља

 

Стручни актив за развој школског програма – Снежана Јојић

     Стручни актив за развој школског програма чине руководиоци одељенских већа и Ана Раденковић, представник родитеља

 

Тим за инклузивно образовање – Бранка Мицковски, психолог

 

  • Санијела Перовић
  • Жељка Борјан
  • Јасенка Трајковић
  • Наташа Љубеновић
  • Душица Павловић
  • Светлана Маринковић, педагошки асистент
  • Тамара Станковић
  • Јелена Илић Томић
  • Слађана Колунџић
  • Александра Младић, представник родитеља

Педагошки колегијум – Виолета Марковић, директор

Педагошки колегијум чине руководиоци стручних већа за област предмета и      руководиоци одељенских већа.

 

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва – Биљана Ковачић

 

  • Наташа Љубеновић
  • Саша Пеневски
  • Весна Петровић
  • Биљана Ковачић
  • Јелена Војиновић,5-4, представник родитеља

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе – Биљна Мицковић Миловановић

 

  • Виолета Марковић, директор
  • Душица Павловић
  • Биљана Мицковић Миловановић
  • Славица Вићентић
  • Санела Рончевић, представник родитеља

 

Тим за професионални развој – Марија Павловић

 

  • Марија Павловић
  • Светлана Којић
  • Јелена Кнежевић, представник родитеља

 

Тим за професионалну оријентацију ученика – Снежана Јојић

Тим за професионалну оријентацију чине одељењске старешине, Снежана Јојић, Бранка Мицковски и Весна Лаптошевић, представник родитеља

 

 

Тим за Кризне интервенције – Бранка Мицковски

 

  • Виолета Марковић, директор
  • Снежана Јојић
  • Александра Хрехоровић
  • Јармила Стевановић
  • Видоје Ковачевић,5-1, представник родитеља

 

 

Остала задужења:

Сарадња са Црвеним крстом – Јасенка Трајковић

Пријатељи деце – Слађана Колунџић и Сања Ромчевић

Ученички парламент – Невена Антић

Координатор уписа у средњу школу – Саша Пеневски

Клуб Уједињених нација – Рада Димитријевић

    Подела часова

    Српски језик:

    Тамара Станковић: 5-1, 5-4, 7-1, 7-2, 7-4

    Сузана Лештанин: 6-1, 6-2, 6-3, 8-3, 8-5

    Невена Антић: 6-4, 6-5, 8-1, 8-2, 8-4

    Невена Ђукић: 5-2, 5-3, 5-5, 7-3

    Енглески језик :

    Јасенка Трајковић:2-1,2-2,2-4,3-1,3-2,3-3,3-4,1-1,1-2,1-3

    Марија Васовић: 2-2 ,2-5, 6-1, 6-2, 6-3, 6-5

    Наташа Зубић: 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 6-5, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Марија Павловић: 5-1,5-2,5-3,5-4,5-5, 7-1,7-2,7-3,7-4

    Ликовна култура:

    Биљана Мицковић Миловановић:5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4,

    8-1, 8-2, 8-3, 8-4. 8-5

    Музичка култура

    Јармила Стевановић:  5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4,

    8-1, 8-2, 8-3, 8-4. 8-5

    Историја

    Рада Димитријевић: 6-1,6-2,6-3,6-4,6-5, 8-1,8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Марина Стефановић: 5-1,5-2,5-3,5-4,5-5, 7-1,7-2,7-3,7-4

    Географија:

    Снежана Калац: 6-1,6-2,6-3,6-4,6-5, 8-1,8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Наташа Љубеновић: 5-1,5-2,5-3,5-4,5-5, 7-1,7-2,7-3,7-4

    Биологија:

    Беба Угреновић: 5-1, 5-2, 5-5, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5

    Весна Срећковић: 5-3, 5-4, 7-1,7-2,7-3,7-4,8-1,8-2,8-3,8-4,8-5

    Биљана Ковачић: 6-1

    Математика:

    Горан Јелић: 6-1, 6-2

    Драгана Пешић Крстић: 6-4, 6-5, 8-1, 8-3, 8-4

    Надица Саменковић: 5-2,5-3,5-5, 7-1

    Јелена Павловић: 6-3, 8-2, 8-5

    Славица Вићентић: 5-1, 5-4, 7-2,7-3,7-4

    Физика:

    Саша Пеневски: 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5

    Тања Милованов Миленковић: 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Хемија:

    Беба Угреновић: 7-1, 7-2,7-3,7-4

    Биљана Ковачић:8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Информатика:

    Саша Пеневски: 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4

    Надица Стаменковић :5-1, 5-2, 5-3, 5-5,  7-1, 7-2, 7-3, 7-4

    Горан Јелић 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Јелена Павловић: 6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Славица Вићентић: 5-4,5-5

    Техника и технологија:

    Тамара Станојевић: 5-1,5-2,5-3,5-4,5-5,7-1,7-2,7-3,7-4, 8-4, 8-5

    Вера Ћирић: 6-1,6-2,6-3, 6-4, 6-5, 7-1,7-2, 8-1,8-2,8-3,8-4,8-5

    Предраг Петровић: 5-4,5-5, 6-1,6-2,6-3,6-4,6-5,7-3,7-4,8-1,8-2,8-3

    Мирослав Радић: 5-1,5-2,5-3

    Немачки језик

    Сања Пантелић:6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Лидија Стефановић:5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 7-1, 7-2, 7-3, 8-4, 8-5

    Физичко и здравствено васпитање

    Бојан Ћурувија: 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4

    Марко Михаиловић:5-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-3, 6-5, 8-1, 8-2, 8-3, 8-4, 8-5

    Бранко Милошевић:6-1, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5

    Верска настава

    Јелена Илић Томић: по групама у оба циклуса

    Грађанско васпитање

    Бранка Мицковски:5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 7-2,7-3,7-4

    Снежана Јојић: 8-1,8-2,8-3,8-4,8-5

    Марија Васовић: 6-1,6-2,6-3,6-4,6-5, 5-1,7-1

    Филозофија са децом

    Тамара Станковић: 7-4

    Сузана Лештанин: 8-2

    Невена Ђукић: 7-3

    Рада Димитријевић: 8-1

    Медијска писменост:

    Невена Анрић: 6-4

    Марија Павловић: 5-5

     

     

    Музиком кроз живот

    Јармила Стевановић: 6-3

    Чувари природе

    Беба Угреновић: 5-4

    Весна Срећковић: 5-3

    Наташа Љубеновић – 6-3, 6-4

    Цртање сликање и вајање:

    Биљана Мицковић Миловановић: 6-2

    Предузетништво

    Вера Ћирић: 8-4, 8-5

    Тамара Станојевић: 7-1, 7-2

    Вежбањем до здравља

    Бојан Ћурувија: 5-1, 5-2

    Марко Михаиловић: 6-1, 6-5

     

    Разредна настава:

     

    Славица Ђачић 2-1, Боса Раданић 2-2, Весна Зујаловић 2-3, Данка Радовић 2-4, Сања Ромчевић 2-5;

     

    Стеван Јовановић Ференђан 3-1, Јелена Којић Павловић 3-2, Весна Петровић 3-3, Жељка Борјан 3-4;

     

    Предраг Рђеновић 4-1, Светлана Којић 4-2, Душица Павловић 4-3,  Санијела Перовић 4-4;

     

    Тања Цветановић 1-1, Љиљана Недељковић 1-2, Жаклина Јовановић Ференђан 1-3, Зорица Недељковић 1-4

     

    Продужени боравак:

    Бранислава Поповић

    Јована Шијакинић

     

    Педагошки асистент:

    Светлана Маринковић