Задужење наставника

Школска 2021/2022.

Руководиоци одељенских већа:

Први разред – Сања Ромчевић

Други разред – Жељка Борјан

Трећи разред – Душица Павловић

Четврти разред – Тања Цветановић

Пети разред – Марија Зорић

Шести разред – Лидија Стефановић

Седми разред – Драгана Пешић Крстић

Осми разред – Тамара Станковић

Руководиоци стручних већа за област предмета:

Стручно веће наставника разредне наставе – Данка Радовић

Стручно веће наставника српског језика – Невена Ђукић

Стручно веће наставника страних језика – Марија Павловић

Стручно веће наставника историје и географије – Марина Стефановић

Стручно веће наставника математике, физике и информатике – Јелена Павловић

Стручно веће наставника биологије и хемије – Биљана Ковачић

Стручно веће наставника ликовне и музичке културе – Биљана Мицковић

Стручно веће наставника техничког и информатичког образовања – Предраг Петровић

Стручно веће наставника физичког васпитања – Бојан Ћурувија

Руководиоци и чланови тимова и стручних актива:

Стручни актив за развојно планирање – Наташа Зубић

 

  • Виолета Марковић,директор
  • Бранка Мицковски, психолог
  • Снежана Јојић, педагог
  • Љиљана Недељковић
  • Предраг Рађеновић
  • Жељка Борјан
  • Весна Срећковић
  • Aлександар Лазаревић, представник родитеља

Тим за самовредновање – Јелена Илић Томић

 

  • Виолета Марковић, директор
  • Славица Ђачић
  • Бранка Мицковски
  • Тања Цветановић
  • Бранко Милошевић
  • Сузана Лештанин
  • Јелена Павловић
  • Драгољуб Веселиновић
  • Мирјана Вуковић, представник родитеља

Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања – Надица Стаменковић

 

  • Виолета Марковић,директор
  • Александра Хрехоровић,секретар
  • Бранка Мицковски, психолог
  • Снежана Јојић, педагог
  • Светлана Маринковић, педагошки асистент
  • Марко Михаиловић
  • Бојан Ћурувија
  • Јована Шијакинић
  • Боса Раданић
  • Зорица Недељковић
  • Марина Стефановић
  • Невена Ђукић
  • Предраг Петровић
  • Тамара Божић, представник родитеља

Стручни актив за развој школског програма – Снежана Јојић

Стручни актив за развој школског програма чине руководиоци одељенских већа и Ана Раденковић, представник родитеља

 

Тим за инклузивно образовање – Бранка Мицковски, психолог 

  • Санијела Перовић
  • Жељка Борјан
  • Јасенка Трајковић
  • Наташа Љубеновић
  • Душица Павловић
  • Светлана Маринковић, педагошки асистент
  • Тамара Станковић
  • Јелена Илић Томић
  • Слађана Колунџић
  • Александра Младић, представник родитеља

Педагошки колегијум – Виолета Марковић, директор

Педагошки колегијум чине руководиоци стручних већа за област предмета и      руководиоци одељенских већа.

Тим за развој међупредметних компетенција и предузетништва – Јелена Станковић 

  • Наташа Љубеновић
  • Саша Пеневски
  • Весна Петровић
  • Биљана Ковачић
  • Ненад Зорић, представник родитеља

Тим за обезбеђивање квалитета  и развој установе – Сања Пантелић

 

  • Виолета Марковић, директор
  • Душица Павловић
  • Биљана Мицковић Миловановић
  • Славица Вићентић
  • Санела Рончевић, представник родитеља

Тим за професионални развој – Јелена Којић Павловић

  • Марија Павловић
  • Светлана Којић
  • Јелена Кнежевић, представник родитеља

Тим за професионалну оријентацију ученика – Снежана Јојић

Тим за професионалну оријентацију чине одељењске старешине, Снежана Јојић, Бранка Мицковски и Весна Лаптошевић, представник родитеља

Тим за Кризне интервенције – Бранка Мицковски

  • Виолета Марковић, директор
  • Снежана Јојић
  • Александра Хрехоровић
  • Јармила Стевановић
  • Катарина Јовановић, представник родитеља

Остала задужења:

Сарадња са Црвеним крстом – Јасенка Трајковић

Пријатељи деце – Слађана Колунџић и Сања Ромчевић

Ученички парламент – Невена Антић

Координатор уписа у средњу школу – Саша Пеневски

Клуб Уједињених нација – Рада Димитријевић