Дани гљива 2018

Oct 25, 2018

Category

Традиционалну туристичко-образовну манифестацију „Дани гљива Дивчибаре“ организовало је Гљиварско друштво Ваљево. Циљ ове манифестације је промовисање гљива као природне и органске хране, едукација о правилном сакупљању, коришћењу и заштити гљива.

У склопу манифестације организован је и наградни ликовни конкурс за најбољи цртеж гљива и лековитог биља, намењен ученицима основних и средњих школа. Ученица одељења 5-2 Николина Јовановић је на овом конкурсу освојила трећу награду.

БОРИМО СЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА

Предавање / трибина ученика 8/1 на тему „Вршњачко насиље у мојој школи – ставови и искуства ученика“ Ученици 8/1 су у току маја и јуна месеца 2022. године у оквиру часова грађанског васпитања (предметни наставник: Лидија Стефановић) спровели истраживање на тему...