Такмичење општинска

14.05.2018.

print rss
Такмичење општинска

 

 

Резулатати наших ученика на општинским такмичењима у школској 2017/2018

Биологија

Пети разред

Анђела Петровић 5-1 – друго место

Василије Бошковић 5-4 – друго место

Милан Нововић 4-5 – треће место

 

Шести разред

Александар Ристић 6-2 – треће место

Ана Васиљевић 6-2 – треће место

Дуња Тодореску 6-1 – треће место

Седми разред

Ива Секулић 7-3 – треће место

Осми разред

Јована Јевтић 8-4 – друго место

Анђела Живановић 8-4 – друго место

Јелена Жакић 8-4 – треће место

Хемија

Седми разред

Дуња Поповић 7-1 – друго место

Осми разред

Тара Концулић 8-3 – друго место

Енглески језик

Осми разред

Јована Јевтић 8-4 – прво место

Српски језик

Пети разред

Марија Вуловић 5-4 - прво место

Николина Милић 5-3 - треће место

Шести разред

Јован Стикић 6-4 - прво место

Јана Стевановић 6-2 - друго место

Седми разред

Николина Ћићић 7-2 - друго место

Осми разред

Анђела Живановић 8-4 - треће место

Математика

Трећи разред

Дуња Лаптошевић 3-2 – прво место

Вук Томић 3-2 – треће место

Четврти разред

Дина Дамњановић 4-1 – прво место

Лука Живановић 4-1 – прво место

Ивона Радовић 4-1 – прво место

Михаило Стошић 4-1 – прво место

Теодора Тешановић – треће место

Пети разред

Вања Радаковић 5-2 - треће место

Шести разред

Јован Стикић 6-4 - треће место

Марко Бубановић 6-2 - треће место

Јана Стевановић 6-2 - похвала

Анастасија Љубеновић 6-3 - похвала

Кошарка

Дечаци 5-6 разред – друго место

Девојчице 5-6 разред – треће место

Дечаци 7-8 разред – прво место

Девојчице 7-8 разред – прво место

Рукомет

Девојчице 5-6 разред – прво место

Дечаци 7-8 разред – друго место

Девојчице 7-8 разред – прво место

Конкурс „За сунчану јесен живота“

Андреј Живковић 2-3 – прво место

Такмичење ватрогаштво

Екипно одељења 4-2 и 4-3 - прво место у квизу

Миљана Мандић 4-2 – прво место литерарни рад

Данијела Пешић 4-3 – друго место ликовни рад

Дечаци 4-2 и 4-2 – друго место полигон/p>

Девојчице екипно 4-2 и 4-3 – друго место

Општинско такмичење „Златна сирена“

Пети разред

Ања Видовић 5-3 - прво место

Марија Лукић 5-3 - прво место

Матија Анђелковић 5-3 - прво место

Миња Илић 5-5 - прво место

Шести разред

Ања Јакимов 6-3 - прво место

Седми разред

Софија Младеновић 7-2 - прво место

Осми разред

Анђела Стојановић 8-4 - прво место

Нађа Видовић 8-5 - прво место

Општинско такмичење за најбољу дечију карикатуру „Мали Пјер“

Осми разред

Михаило Праизовић 8-4 - друго место

Маша Ђуричковић 8-1 - друго место

„Мислиша“

Други разред

Никола Вученовић 2-4 – друга награда

Софија Милановић 2-1 – похвала

Трећи разред

Дуња Лаптошевић 3-2 – похвала

Четврти разред

Дина Дамњановић 4-1 – трећа награда

Михаило Стошић 4-1 - похвала

Пети разред

Уна Богдановић 5-треће место

Никола Максимовски 5-1 - похвала

Никола Парезановић 5-1 - похвала

Шести разред

Јован Стикић 6-4 - треће место

Марко Бубановић 6-2 - похвала

Физика

Шести разред

Јован Стикић 6-4 - треће место

Павле Николић 6-2 - треће место

Анастасија Љубеновић 6-3 - похвала

Теодора Јовић 6-2 - похвала

Алекса Радовић 6-4 - похвала

Милош Нисић 6-2 - похвала

Историја

Шести разред

Јован Стикић 6-4 - треће место

Географија

Седми разред

Милица Илић 7-3 - друго место

Лука Симић 7-1 - друго место

Јован Крушић 7-1 - друго место

Александра Савић 7-2 - треће место

Осми разред

Михаило Лукић 8-1 -треће место

Одбојка

Девојчице 5-6 разред – треће место

Девојчице 7-8 разред – прво место

Атлетика

Милош Нисић 6- 2 - 60 м – друго место

Анастасија Љубеновић 6-3 – 600 м – прво место

Ива Пауновић 6-4 - бацање кугле - прво место

Теодора Стајић 6-3 - 300 м – прво место

Милић Павле- 8-4- скок у даљ – прво место

Алекса Лутовац 8-4 – 800 м – друго место

Милица Матић 8-1 - 600 – друго место