Летопис

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЕСНИШТВУ

28.11.2018.

У среду 28.11.2018. у Основној школи „Ђорђе Крстић“одржано je општинско такмичење „ПЕСНИЧКИ СУСРЕТИ ДЕЦЕ И МЛАДИХ ЧУКАРИЦЕ“

Преузмите документ за општинско такмичење у песништву

Дан школе

14.11.2018.

Приредбу поводом Дана школе припремиле су Невена Крстић, наставница српског језика и Јармила Стевановић, наставница музичке културе. У приредби су учествовали ученици одељења 2-1, који су певали у хору и ученици одељења 8-1.

ВЕСТИ ИЗ СПОРТА

10.10.2018.

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У АТЛЕТИЦИ

Преузмите документ за вести из спорта

Активности школе у сарадњи са Црвеним крстом

6.10.2018.

У организацији Црвеног крста, општине Чукарица, 6.10.2018., одржана је хуманитарна трка, под називом „ Трка за срећније детињство“ на Атлетском стадиону Републичког завода за спорт, са почетком у 10.00.

Преузмите документ за активности школе у сарадњи са Црвеним крстом

Тематски пано

Ученици 3-4 одељења заједно са учитељицом надахнути прелепим бојама и мирисима јесени, осмислили су и урадили пано и освежили ходник шареним бојама испред своје учионице.

Преузмите документ за тематски пано