Летопис

ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

27.01.2018.

27.јануара 2019.године у нашој школи обележена је школска слава Свети Сава.

Преузмите документ o школској слави Свети Сава

Сарадња са Општинским ватрогасним савезом Чукарица

01.2018.

И ове године прелазни пехар Општинског ватрогасног савеза Чукарица красиће витрине наше школе, као најбоље у 2018.години. Наш ватрогасни подмладак постигао је запажене резултате на пољу ватрогаштва у граду и републици. Захваљујемо се учитељици Љиљани Недељковић на изузетном труду и сарадњи.

Преузмите документ o Сарадњи са Општинским ватрогасним савезом Чукарица

Цртамо ,сликамо и награде освајамо...

01.2018.

Наставница ликовне културе, Биљана Мицковић Миловановић , подржала је ученике у учествовању на ликовним конкурсима на нивоу општине у сарадњи са Црвеним крстом Чукарица, града - Ватрогасни савез Београд и међународном конкурсу Children Art Centеr у Скопљу, Република Македонија .

Преузмите документ за Цртамо ,сликамо и награде освајамо

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ У ПЕСНИШТВУ

28.11.2018.

У среду 28.11.2018. у Основној школи „Ђорђе Крстић“одржано je општинско такмичење „ПЕСНИЧКИ СУСРЕТИ ДЕЦЕ И МЛАДИХ ЧУКАРИЦЕ“

Преузмите документ за општинско такмичење у песништву

Дан школе

14.11.2018.

Приредбу поводом Дана школе припремиле су Невена Крстић, наставница српског језика и Јармила Стевановић, наставница музичке културе. У приредби су учествовали ученици одељења 2-1, који су певали у хору и ученици одељења 8-1.

ВЕСТИ ИЗ СПОРТА

10.10.2018.

ОПШТИНСКО ПРВЕНСТВО У АТЛЕТИЦИ

Преузмите документ за вести из спорта

Активности школе у сарадњи са Црвеним крстом

6.10.2018.

У организацији Црвеног крста, општине Чукарица, 6.10.2018., одржана је хуманитарна трка, под називом „ Трка за срећније детињство“ на Атлетском стадиону Републичког завода за спорт, са почетком у 10.00.

Преузмите документ за активности школе у сарадњи са Црвеним крстом

Тематски пано

Ученици 3-4 одељења заједно са учитељицом надахнути прелепим бојама и мирисима јесени, осмислили су и урадили пано и освежили ходник шареним бојама испред своје учионице.

Преузмите документ за тематски пано