Да шуме буде више да се лакше дише

Mar 15, 2023

Category

Друштво за заштиту и проучавање птица Србије и СББ фондација спроводе акцију пошумљавања „Да шуме буде више да се лакше дише“ у оквиру пројекта „Не прљај. Немаш изговор“.

Наша школа се укључила у овај пројекат пошумљавања. Примили смо петнаест садница лишћарског дрвећа које су 13. 3. 2023. засадили ученици нижих разреда у дворишту школе. У припреми за садњу учествовали су ученици седмих разреда. Како је било на садњи погледајте на сликама.

РАДИОНИЦА “КЊИГА – МОЈ ДРУГ”” – БИБЛИОТЕКА “ЂУРА ЈАКШИЋ” У ЖЕЛЕЗНИКУ

Ученици одељења 3-5 учествовали су у радионици " КЊИГА - МОЈ ДРУГ" коју је осмислила и реализовала њихова учитељица, Сања Ромчевић, у сарадњи са библеотекаркама ОШ "Браћа Јерковић" и библиотеке "Ђуро Јакшић".Циљ ове радионице је буђење интересовања за читање и...